22خرداد1388 - دیوانه دل
سفارش تبلیغ
صبا
دیوانه دل

در انتظار لثارات الحسین(ع)

پنج شنبه 88 تیر 4 ساعت 3:48 عصر

بسم رب الشهداء و الصدیقین
السلام علیک ایتها الصدیقة الشهیدة المظلومة، فاطمة الزهراء

در جریان اغتشاش خائنین به نظام و شهدا و همراهی غافلین که ندانسته سیاهی لشکر آنها شدند و کمکیار آنان شدند برای اجرای هدف شومشان، صحنه های دلخراشی از تلویزیون پخش شدکه یکی از آن صحنه ها مرا یاد امام غریبمان حسین علیه السلام انداخت.  

دیدم که گروهی گرگ صفت خدانشناس، راه را بر آن مرد بستند و احاطه اش کردند و فقط چون ظاهرش آیینه سنت و دین بود با هر چه در دست داشتند یا حتی با دست خالی بر سرو صورتش کوبیدند. در مقابل چشم همسرش می زدند و او را مظلومانه به قتل رساندند و آن زن مظلوم در گوشه ای ایستاده بود و صحنه را می دید و بر صورت خود می زد

همان صحنه کربلا برایم تداعی شد که بر سر مولایم حسین ع ریختند و بی شرمی و بی حیایی خود را به نمایش گذاشتند و خواهرش زینب س ایستاده بود و نظاره می کرد و همان ها که حتی به طفل شیرخواره ای از این خاندان رحم نکردند

و همان ها که بعد از طراحی و اجرای آن بلای عظیم، یذبحون ابناء کردند و یستحیون نساء نمودند

و لعنت خدا و بندگان صالح و آزاده اش از ازل تا ابد بر این مردمان باد

وا حسیناه که پیروانت را که اینگونه می کشند بر سر تو که آیینه تمام نمای خدا بودی چه آوردند

اگر هر روز و هر شب برای مظلومیت تو وشیعیان تو عاشورا بخوانم و اشک بریزم باز هم اشکی که باید بر مظلومیتت ریخت بیش از این است

و اگر هر لحظه ان یرزقنی طلب ثاریکم مع امام مهدی بخوانم، آرام نخواهم گرفت چرا که لقد عظمت الرزیة و جلت و عظمت المصیبة

و ما مانده ایم و خاری در گلو در انتظار لثارات الحسیـــــن مولایمان مهدی عج

خدایا زندگی را محیا محمد ص و مرگمان را ممات محمد ص قرار بده

خدایا لعنت فرست بر اول ظالم حق محمد و آلش و آخر تابع له علی ذلک

اللهم العن العصابة التی جاهدت الحسین و شایعت و بایعت و تابعت علی قتله و علی قتله شیعته

دست به دعا برداشته ایم و منتظر ظهورت هستیم آقا

اللهم عجل ظهوره

یا علی ع مددی • کلمات کلیدی :
 • نوشته شده توسط : در آرزوی شهادت : دلارام | نظر شما [ نظر]

  آقای موسوی، وای بر تو

  یکشنبه 88 خرداد 31 ساعت 7:44 عصر

  بسم رب الشهداء و الصدیقین
  السلام علیک ایتها الصدیقة الشهیدة، فاطمة الزهراء

  آقای موسوی، وای بر تو
  مردم را به جان هم می اندازی و خیانت به خون شهدا می کنی؟ همان شهدایی که با خون خود ریشه درخت نظام جمهوری اسلامی را آبیاری کردند و امنیت را برای مردم ایران به ارمغان آوردند وگرنه ما هم کشوری بودیم مثل عراق یا افغانستان یا پاکستان زیر چکمه اسراییلی ها و آمریکایی ها.

  آقای موسوی، وای بر تو
  که تو برادر بسیجی و سپاهی نیستی، تو دشمن آنهایی و از آنها کینه به دل داری و حزب اللهی ها و انقلابی ها را ساحر نامیدی. تو برادر بسیجی و سپاهی نیستی، چرا که بسیجی و سپاهی پیرو ولی فقیه و گوش به فرمان رهبر است اما، تو در بیانیه هایی که صادر می کنی به رهبر آنها توهین می کنی و عملا هم خلاف حکم و دستور و فرمان رهبر مسلمانان زمان و مرجع تقلید شیعیان حرکت می کنی.

   آقای موسوی، وای بر تو
  تو خائن به خون شهدایی، چرا که وصیت نامه هر شهید را که می خوانی همگان را به برادری و اتحاد و به پیروی از امام و رهبری دعوت می کند و از مردم می خواهد تا گوش به حرف و مطیع امر رهبر باشند اما، تو خلاف امر رهبر حرکت کردی و هنوز هم برای رسیدن به مقاصد شومی که در سر داری در حال تلاش و کوششی. تو خائن به شهدایی هستی که خونشان پای برومند کردن نهال انقلاب اسلامی ریخته شد.

  آقای موسوی، وای بر تو
  تو بر خلاف خواسته ها و گفتمان و خط امام خمینی (ره) حرکت کردی که ای کاش همان زمان که حضرت امام فرمودند اگر به خاطر خدماتت به انقلاب نبود تو را خائن به انقلاب و ملت معرفی می کردم، ای کاش همان زمان خدمتی در پرونده ات ثبت نبود تا امروز پس از بیست سال برنخیزی و عده ای را داغدار عزیزانشان نکنی.

  آقای موسوی، وای بر تو
  چگونه پاسخ خون های بی گناهان ریخته شده را در مقابل خدا خواهی داد؟ همان قریب سیزده میلیونی هم که به تو رأی دادند، شک نکن که حداقل هشت، نه میلیون آنها به طور قطع، پیرو محض امر ولایتند و از رأیی که به تو دادند، پشیمانند.

  آقای موسوی، وای بر تو
  به چه دل بسته ای؟ به آن سه، چهار میلیون معاند و مخالف نظام جمهوری اسلامی که دنبال سرت قد علم کرده اند یا به حمایت دشمنان تاریخی قسم خورده ی ایران همچون انگلیس و آمریکا و اسراییل؟ شاید هم به کاغذ پاره هایی که حجاریان برایت سیاه می کند و در شوراندن اراذل و اوباش و منافقان خائن و یا شوراندن و اغفال جوانان غافل و تشویق آنها به شورش در خیابان ها به عنوان بیانیه از طرف تو و با تأیید تو منتشر می کند دل بسته ای؟

  آقای موسوی، وای بر تو
  کلاهت را قاضی کن و بگو هدف تو خدمت به مردم بود؟ مردم به تو رأی ندادند که خدمت کنی، شهرشان را بر سرشان خراب میکنی؟ تو یا تشنه قدرت بودی یا به دنبال رسیدن به افکار شومی که نظام جمهوری اسلامی و مردم شهید پرور و مظلوم آن را نشانه گرفته است.

  آقای موسوی، وای بر تو
  سرنوشتی بدتر از بنی صدر را برایت آرزو می کنم که دامنت آلوده به جنایت شد و خون های ریخته شده مظلومان و آه دل خانواده های داغدار تو را رها نخواهد کرد. خدا از تو نگذرد که مردم را به جان هم انداختی و خون به دل خانواده های شهدا و ایثارگران و رهبر مظلوم و عزیزمان کردی.  بسم الله الرحمن الرحیم
  اذا جاء نصرالله و الفتح...و رأیت الناس فی دین الله افواجا...فسبح بحمد ربک و استغفره انه کان توابا
  یا علی (ع) مددی • کلمات کلیدی :
 • نوشته شده توسط : در آرزوی شهادت : دلارام | نظر شما [ نظر]

  سید علی خامنه ای، رهبر ماست.

  جمعه 88 خرداد 29 ساعت 3:50 عصر

  بسم رب الشهداء والصدیقین
  السلام علیک ایتها الصدیقة الشهیدة، فاطمة الزهراء
  اگر کسی هست که خطبه نماز جمعه تهران در تاریخ 29 خرداد 1388 را نشنیده است، حتما بخواند. 

  رهبر عزیزم

   

   

  به رغم مدعیانی
  که منع عشق کنند
  جمال چهره تو حجت موجه ماست
  اللهم احفظ قائدنا الخامنه ای
  یا علی ع
  نوشته شده توسط : در آرزوی شهادت : دلارام | نظر شما [ نظر]

  عوامل پشت صحنه حمله به کوی دانشگاه

  چهارشنبه 88 خرداد 27 ساعت 4:30 عصر

  بسم رب الشهداء و الصدیقین
  السلام علیک یا فاطمة الزهراء
  خطاب به دانشجویان
  بالاخص دانشجویان دانشگاه تهران
  و خصوصا خوابگاهیان و سکنه کوی دانشگاه
  نیمه های شب ساعت 2 (بامداد 25 خرداد 1388)، عده ای به کوی دانشگاه حمله می کنند و دانشجویان را از زیر پتو بیرون می کشند و و به ضرب و شتم آنان می پردازند. بهانه این گروه این است که این دانشجویان در شلوغی ها و آشوب های چند شب اخیر امیرآباد دخیل بوده اند. شروع به ضرب و شتم دانشجویان کوی کرده، در اتاق ها را می شکنند و وسایل و کتاب های دانشجویان را به می ریزند و از بین می برند.

  بین این دانشجویان تعدادی از دانشجویان بسیجی هم بوده است و آنها نیز مانند بقیه مورد ضرب و شتم قرار می گیرند. یکی از دانشجویان بسیجی حاضر در کوی می گوید که جلوی چشم خودم یکی از بچه ها را از طبقه دوم به پایین پرت کردند. این شواهد نشان می دهد که هدف این گروه ایجاد رعب و وحشت در بین دانشجویان و برانگیختن احساسات و اعتراض آنان بوده هست و نه احیانا دستگیری دانشجویان آشوبگر، چرا که برای اینکار نیازی به خراب کردن اموال و در و دیوار خوابگاه و یا پرت کردن دانشجو به پایین نیست.

  آن گروه ضارب از صحنه خارج شده و تعدادی از دانشجویان زخمی و عده ای دستگیر شده اند. فردا صبح دانشجویان حاضر و ناظر قضیه کوی، خبر را در دانشگاه سر جلسه امتحان به بقیه همکلاسی هایشان می رسانند و به خواست دانشجویان و با هماهنگی شورای ریاست و آموزش امتحانات کنسل می شود.

  فردای آن روز یکی از سران به اصطلاح اصلاح طلبان، در جمع دانشجویان متحصن در اعتراض به حادثه شب گذشته کوی حاضر می شود و به سخنرانی می پردازد و از دانشجویان کوی حمایت می کند و حادثه شب گذشته را محکوم می کند.

  همزمان سایت های گوناگون ضد دینی و سایت های اصلاح طلبان در حرکتی گسترده  تیتر می زنند که حمله لباس شخصی ها به کوی و به خاک و خون کشیدن کوی دانشگاه محکوم است و اعلام می کنند که فلان اصلاح طلب دلسوز(!!!!) در جمع دانشجویان حاضر شده و به حمایت از آنان پرداخته است.

  دانشجویان و جوانان روشن، آگاه و بیدار بدانید که این ها دست در دست هم داده اند و با حمایتی که از طرف بیگانگان و دشمنان ملت ایران می شوند، می خواهند عطش قدرت خود را فرو بنشانند. همه این برنامه ها از سوی عالیجنابان سه نفره و عوامل و مهره های آن ها آب می خورد.

  برای آنها دانشجوی بسیجی، انجمن اسلامی، دفتر فرهنگی، یا یک دانشجوی فارغ از فعالیت سیاسی فرقی ندارد. اینها فقط دنبال رسیدن به اهداف خود هستند و رسیدن به هدف وسیله را برایشان توجیه می کند.

  این تشنگان قدرت برای رفع عطش خود دست به هر کاری می زنند. به حریم مقدس دانشگاه و دانشجو حمله می کنند و حرمت آن را می شکنند و تقصیر را به گردن گروهی دیگر که اصل دشمنیشان با آنهاست می اندازند. سپس در محل حاضر شده و قیافه حق به جانب و حامیانه به خود می گیرند. از طرفی هم رسانه های بیگانه شدیدا از آنها حمایت کرده و در جنگی روانی و گسترده، جنایتشان را به نفع خودشان تمام میکنند.

  بدانید و آگاه باشید که این توطیه ها برای رسیدن به قدرت است و مبادا بگذاریم که از ما برای رسیدن به اهدافشان استفاده کنند.

  دانشجو بیدارو آگاه و در صحنه است و دست این عالیجنابان بیش از پیش برای این ملت رو شده است.

  ما دانشجویان ایران زمین صراحتا اعلام میکنیم که از اغتشاش های اخیر حمایت نکرده و از آن بیزاریم و حامیان و برنامه ریزان و عوامل پشت صحنه آن را محکوم میکنیم.

  حمله به حریم مقدس دانشگاه را محکوم می کنیم و از مسوولین می خواهیم که مجدانه این فاجعه را پیگیری کرده و به محاکمه کسانی که در این جنایت ها دست دارند بپردازند.

   قضیه 18 تیر  نیز اکنون بیش از پیش برایمان روشن شده است و به واضح می دانیم که در پشت آن برنامه نیز چه کسانی و با چه اهدافی دست داشته اند.

  ما دانشجویان نیازی  به اعلام حمایت عوامل پشت صحنه این توهین ها و حرمت شکنی ها و ستمگری ها نداریم. شما هم بهتر است امید خود را از حمایت دانشجو قطع کنید و به حمایت همان اراذل و اوباش سابقه دار که در خیابان ها به صف کرده اید دل ببندید.

  دانشجو بیدار باش ... امروز وظیفه دینی و ملی من و تو حفظ اتحاد، روشنگری و نا امید کردن تشنگان قدرت است.

  یا علی (ع) مددی  نوشته شده توسط : در آرزوی شهادت : دلارام | نظر شما [ نظر]


  لیست کل یادداشت های این وبلاگ

  شهادت را امیدی بود روزی...
  [عناوین آرشیوشده]