دیدار با رهبر - دیوانه دل
سفارش تبلیغ
صبا
دیوانه دل

دیدار با رهبر

دوشنبه 88 تیر 29 ساعت 1:49 عصر

بسم رب الشهداء و الصدیقین
السلام علیک ایتها الصدیقة الشهیدة المظلومة، فاطمة الزهراء

الحمدلله امسال هم عید مبعث، چشم ما به جمال سالاری از فرزندان فاطمه (س) روشن شد.
از ساعت 8:30 صبح در حسینیه امام خمینی (ره) حاضر بودم. زود رفته بودیم، تا حسینیه پر شد و همه آمدند فکر میکنم یک ساعت و نیمی طول کشید.
در طول این مدت پیرمردی شعار میداد و از همه می خواست که جواب دهند. اول کسی جواب نداد اما گفت شعار میدهم همه باید تکرار کنیدو جواب دهید.

شعارهایش هم این بود.
ماشا الله......حزب الله    اسلام داره...حزب الله    قرآن داره ....حزب الله         دیدار داره......حزب الله     رهبر ما ...حزب الله     خامنه ای ....حزب الله
حزب فقط حزب علی.......رهبر فقط سید علی
ابالفضل علمدار......خامنه ای نگه دار

یک تعدادی از امت حزب الله هم از کشورهای دیگر آمده بودند که در قسمت برادران ته حسنیه مستقر بودند و بین شعارهای ما به عربی شعار می دادند و چند شعار ما ایرانی ها را هم به فارسی تمرین کرده بودند و با لهجه می خواندند.      
حضرت آقا که وارد شدند مانند خورشیدی بین همه می درخشیدند. نور ایمانی که ایشان را فرا گرفته با چشم ما انسان های معمولی هم قابل درک است.
عزیزی می گفت: حضرت آقا امام معصوم نیست و نور ایمانش چشم ها را خیره کرده، امام مهدی (عج) بیاید چگونه خواهد بود. و می گفت چطور مردم به حقانیت امامان معصوم پی نمی بردند؟ گفتم: حقیقت را می دانستند اما نمی خواستند قبول کنند چرا که قبول حقیقت با منافعشان در تضاد بود و برخی هم از روی حسادت و حرص و طمع نمی پذیرفتند. کما اینکه الان هم بسیاری هستند که حقیقت را می دانند اما چشم خود را خواسته بر روی آن می بندند. 

ابتدای مراسم آیاتی از قرآن مجید خوانده شد. سپس دکتر احمدی نژاد، رییس جمهور کشور سخنرانی کوتاهی ایراد کرد.
حضرت آیت الله خامنه ای سخنان خود را با تبریک عید مبعث شروع کردند.مضمون سخنانشان اینچنین بود.

ایشان فرمودند که اخلاق بسیار مهم است. ایشان فرمودند که در قرآن کریم هم در آیات مختلفی خداوند فرموده است که و یزکیهم و یعلمهم الکتاب و الحکمة. یعنی اول حلم و بعد علم ذکر شده است. فرمودند که این حلم همان اخلاق است که در سایه آن می توان به علم دست یافت.

سپس در مرود مسائل اخیر کشور صحبت کردند و گفتند که پیامبر(ص) در طول 10 سال کار بسیار با عظمت و بزرگی کردند و کل طول عمرشان هم 63 سال بود. حال ما با این عمرهای طولانی اگر بخواهیم همینطوری در این راه قدم برداریم که نمی شود و به جایی نمی رسیم. باید در راه خدا با اخلاص بود و هر حرفی که می زنیم ببینیم آیا برای رضای خدا می گوییم یا برای دل خودمان و برای نفع و مصلحت خودمان.

باید از حرف های کودکانه بپرهیزیم. اکنون مسئولین در حال امتحان شدن هستند. این امتحان هم امتحانی نیست که اگر رفوزه شدیم یک سال عقب بمانیم بلکه اگر رفوزه شدیم نتیجه اش سقوط است.

فرمودند که همه ما باید مواظب گفتن ها و نگفتن هایمان باشیم. چه حرفی را باید گفت و چه حرفی را نباید گفت اینها همه مهم است.

فرمودند که من ده سال پیش گفتم رسانه ها مهمترین نقش را در به آشوب کشیدن ملت ها دارند و اکنون هم که ارتباط رسانه ای همگانی تر شده و بسیار فراگیر و راحت شده است. فرمودند که دولت های خارجی وقتی اسمشان می آید قیافه حق به جانب می گیرند که ما دخالتی در اوضاع داخلی کشورتان نمی کنیم اما اسنادی که هست خلاف این را نشان می دهد.
عده ای آشوبگر معدود در تهران،  زورشان به سطل زباله شهرداری رسیده است. آنها را به آتش می کشند و می خواهند آشوب به پا کنند.
این دولت های خارجی  در رسانه های خود اینها را به اسم مردم می خوانند. آیا اینها مردمند؟! مردم آنهایی هستند که با دیده نفرت به این آشوبگران و هر کسی که در راه تقویت آنان سخن بگوید نگاه می کنند.

ما یک کشور فراموش شده در جهان بودیم. کسی برای ما ارزشی قائل نبود، اما امروز مادی ترین و مستکبرترین دولت های مادی جهان، ملت ایران و جمهوری اسلامی را سد راه رسیدن به اهداف خود می دانند. این نشان می دهد که ما هویت خود را پیدا کرده ایم. ایران امروز یک قدرت است و اینکه قدرت های مستکبر جهان، ایران را یک تهدید برای خود می دانند نشان دهنده عظمت این ملت است، عظمت این حکومت است، عظمت این دولت است.

به امید ظهور مهدی فاطمه (س) و پیوستن سید خراسانی و یارانش به لشکر او

یا علی (ع) مددی • کلمات کلیدی :
 • نوشته شده توسط : در آرزوی شهادت : دلارام | نظر شما [ نظر]

  مهمانی مبعث

  چهارشنبه 87 مرداد 9 ساعت 4:59 عصر

  بسم الله

  باز هم خدا قسمت کرد و توفیق شد به دیدار رهبر عزیز و فرزانه ، سکاندار انقلاب اسلامیمان رفتیم.

  آقا که وارد جایگاه می شوند دل مملو از نورانیت حضور و وجود رهبر می شود.

  حضرت آقا فرمودند :

  از قضیه شعب ابی طالب باید درس گرفت .زندگی پیامبر ص باید میلیمتری مطالعه شود و به جوانان به خصوص توصیه فرمودند که از منابع معتبر و جامع زندگی حضرت محمد ص را مطالعه کنند و از آن درس بگیرند.

  فرموند:پیامبر شریفترین و دانشمندترین مردم مکه قبل از مبعوث شدن به پیامبری بودند.
  مادر اتفاقات زمان پیامبر قضیه شعب ابی طالب بود که 3 سال مسلمانان در نهایت سختی در مقابل دشمنان استقامت و پایداری کردند.
  ایشان فرمودند :طبیعت استکبار این است که اگر یک قدم به عقب بروید او یک قدم به جلو می آید .اینطور نیست که یک قدم به عقب بروید و آنها هم نجابت به خرج دهند خجالت بکشند و یک قدم به عقب بروند.

  ایران در این 30 سال محکم ایستاده است و ایستادگی شرط پیشرفت است.

  فرمودند: ما خوب میدانیم به کدام نقطه می خواهیم برسیم و راه رسیدن به آن نه در جا ایستادن است و نه عقب نشینی.

  فرمودند: ما از ملت فلسطین دفاع کرده و همچنان هم دفاع می کنیم.

  سازمان ملل و حفظ حقوق بشر چطور ادعای حمایت از حقوق بشر را دارد در حالی که ملت مظلوم فلسطین را در خانه خود می کوبند خانه هایشان را بمباران می کنند جوانانشان را می کشند و جامعه بین المللی سکوت کرده است و همچنان دم از حقوق بشر می زند.شرم بر اینها باد...

  من تعجب میکنم از دولتمردان آمریکایی که  از حکومت غاصب و قاتل و زورگو و تروریست دفاع میکند و در عین حال دم از آزادی می زند .آیا آزادی این است که ملتی را در خانه خود بکوبید؟

  شرم بر شما باد....

  اللهم احفظ قایدنا الخامنه ای

  قضیه ای که پیش آمد و برام جالب بود و آموزنده این بود که :
  توی بیت توی حیا یه 8-9 تایی دختر عرب هم سن و سال خودم رو دیدم با یکیشون شروع به صحبت کردم و ازش پرسیدم که از کجا اومدید گفت: من از عربستان بقیه از سوریه ...

  گفتم شیعه اید گفت بله سنی که اینجا نمیاد

  گفتم چرا میان مبعث که میشه سنی ها هم هستند .

  بهش گفتم فارسی از کجا بلدی؟

  با لبخند و  قاطعیتی خاص گفت: رهبر زبانش فارسیه ...باید فارسی بلد باشم...

  در وجودم این حرفش غوغایی به پا کرده....

  عزیز علی ان اری الخلق و لا تری

  یا مهدی عج بر من سخت است که خلق را ببینم و تو را نبینم......

  وای بر ما که ...

  با خودم فکر میکنم امام زمانم زبانش عربی است.  اینقدر عشق به آقا دارم که به  دنبال آن باشم که عربی یاد بگیرم؟

  بله امام قطعا با علم لدنی و الهییشان بر همه زبانها واقفند اما من محبت خودم را به امام زمانم چطور ابراز کنم؟

  این یک گوشه ای  است از بی توجهی ما به امام عصر حضرت مهدی عج که با این برخورد در ذهن من جرقه زد ...

  وگرنه بحث بسیار مفصل تر و وسیع تر است...

  رهبر مسلمانان و شیعیان و آزادگان جهان ،ولی فقیه زمان ، حضرت آیت الله خامنه ای ،محکم و استوار با توکل بر خدا میرود تا پرچم نهضت خمینی  را به دست یوسف فاطمه ، حضرت مهدی عج بسپارد و حضرتش برای همیشه صلح و عدالت و آزادی را بر دنیا حاکم خواهد کرد.

  و این رهبر آزاده ، ایرانی است ،چقدر قدر این نعمت را می دانیم؟

   از جاهای مختلف جهان شیعیان برای دیدن رهبر عزیز و پاینده به ایران سفر می کنند و اعلام می کنند که ولی فقیه زمان خود را شناخته و به او معتقدند ...

  چندی پیش خبرنگاری از سید حسن نصرالله پرسید: میگویند شما معتقدبه ولایت فقیه هستید ،آیا درست است؟سید حسن نصر الله در جواب  گفت:  ما افتخار میکنیم که عضو حزب ولایت فقیه هستیم.

  الآ ان حزب الله هم الغالبون

  عید بر شما مبارک

  التماس دعا

  یا علی ع مددی • کلمات کلیدی :
 • نوشته شده توسط : در آرزوی شهادت : دلارام | نظر شما [ نظر]

  خورشید در شیراز

  پنج شنبه 87 اردیبهشت 12 ساعت 1:0 عصر

  بسم رب الشهداء و الصدیقین

  السلام علیک یا فاطمه الزهراء

  سلام بر قدم های مبارک مردی از دیار نور

  سلام بر چهره ای نورانی

  سلام بر قلبی تابان از نور ایمان

  سلام  بر بزرگ شهر شهادت و ایمان

  سلام بر جده شهیده اش

  و سلام بر اجداد و نیاکان پاکش

  بهار حضورت در بهار سبز شهر ،عطر وجود سیدان و پاکان را برایمان به ارمغان آورد.

  اگر چه نبودم تا فرش گل،  در راهت بیاندازم و ماشاءالله را لحظه به لحظه بر زبان آورم و رو به آسمان ، به نیت سلامتی سید غریب رهروان مهدی عج ،دست دعا بردارم ،

  اما قلب و روحم بدرقه راهت بود و چشمانم لحظه به لحظه در پی حضور نورایت زمین و زمان را جستجو می کرد.

  ای سید غریبی که مظلومانه جور هدایت مردمان را به دوش می کشی و زخم زبان های دوست و دشمن را تحمل میکنی .

  در آن زمان که آخرین شعرت را شنیدم که گفته بودی .....بشکسته تر از خویش ندیدم به همه عمر.... بغضی گلویم را فشرد و به عمق غربت سیدی از دیار سیدان غریب ،که مقربند در آسمان ها و گمنامند در زمین ، پی بردم.

  به انتظار نشسته ام

  به انتظار مولایمان مهدی

  روزها و شبها را سپری می کنم شاید در زمان حیات ما مهدی بیاید

  یا مهدی عج

  در هر زمان و در هر مکان رهبری جمعی را هدایت می کند . و در بین ما شیعیان از بعد از پیامبر اعظم ص ، یکی پس از دیگری امامان معصوم علیهم السلام ، رهبری و هدایت جامعه ما مسلمانان شیعه را به عهده داشته اند تا زمان امامت امام حسن عسکری ع که حضرت برای ملموس کردن غیبت مهدی موعود ع، از پشت پرده با شیعیان سخن می گفتند.

   و در آخر هم که زمان غیبت فرا رسید و حضرت امام و سید ما مهدی ع ،نواب خاصی را به عنوان رابط بین مردم و خود منسوب کردند.

  و پس از شروع غیبت کبری و پایان یافتن ماموریت آخرین نواب،  مردم از طریق علمای دینی در هر نقطه رابطه خود و دین را برقرار می داشتند و اعلام می کردند به جهانیان که امامی دارند و به انتظار ظهور او نشسته اند.

  تا زمان به انقلاب اسلامی ما رسید که مردمان ایران زمین با عنایت خاص مولایمان مهدی حکومت اسلامی را بر دیگر حکومتهای جهان ترجیح دادند.

   و رهبری جامعه به دست ولی فقیه سپرده شد .

  و ولی فقیه سرپرست آگاه میباشد به معنی لغوی کلمه.

  و انتخاب او از طریق مجلس خبرگان که منتخب خود مردمان مسلمان ایران زمین است ،می باشد.

  آری ولی فقیه ما همان مجتهد آگاه جامع الشرایطی است که در همه ابعاد اعلم باشد ، عبادی -سیاسی-علمی-دینی-اخلاقی و ... جامع همه شرایط با هم...

  بر طبق نظر علمای زمان این مسوولیت پس از بنیانگذار انقلاب اسلامی و رهبر مان خمینی کبیر ،به عهده سید علی خامنه ای گزارده شد.

  آری همان سید علی که عاشق جهاد و شهادت در راه خداست.

  هم او که هر بار فردی از جبهه رفتگان را می بیند با او هم صحبت شده و از جبهه یاد می کند.

  جبهه ای که جو نورانی و جذابش از رهبر تا بسیجی ساده و خاکی را به خود جذب کرده است.

  هدایت و رهبری یک جامعه کار ساده ای نیست ،غریبی را هم به آن اضافه می کنم .

  برتری روحی ، اخلاقی و ایمانیت،  آنچنان است که حتی دشمنان قسم خورده ما در آن سر دنیا، تحقیقات مفصلی را توسط اساتید علمیشان بر شخصیت والای تو انجام می دهند ،شاید بتوانند درکی از قدرت نور ایمان تو داشته باشند.

  ای کاش که سید خراسانی ما تو باشی و به واسطه تو ما نیز به مولایمان مهدی نزدیک شویم و آبرویی در نزد او بجوییم.

  ای کاش که سید خراسانی ما باشی و ما نیز یاران واقعی تو.

  درود بر مردم شیراز که آبروداری کردند وبا مهمان نوازی خود  قلب مبارک فرزند حسین ع را شاد نمودند.

  درود بر مردم بزرگوار و مومن شیراز

  درود

  در آرزوی روزی نشسته ام که مهدی بیاید ...که مهدی بیاید ....که آقا بیاید.

  یا الله مددی

  مددی

  مدد

   

   

    • کلمات کلیدی :
 • نوشته شده توسط : در آرزوی شهادت : دلارام | نظر شما [ نظر]

  ملاقات با رهبر

  شنبه 86 دی 8 ساعت 2:48 عصر

  بسم الله اللطیف

  سلام ....

  عجب صفایی داره که روز عید غدیر به دیدار یکی از برترین سلاله فاطمه سلام الله علیها نایل بشیم....  اول که آقا وارد شدند حاج محمود کریمی در مدح امام علی علیه السلام اشعاری رو خوند  وبعد هم عده ای از آقایون و خانوم ها با هم یک سرودی رو که به  عید غدیر مرتبط بود
  خوندند و عید رو به آقا تبریک گفتند.
  خامنه ای رهبرم....سایه ولایت و هدایت بر سرم...عید ولایت مبارک...   علاوه بر مردم کاشان ،عده ای هم از کرج و تهران هم حضور داشتند در این دیدار...
  یک مادر شهید کنارم نشسته بود ،آقا که وارد شدند کلی گریه کرد ،گفت اولین بارمه اومدم و ایشون رو میبینم به طور مستقیم...گریه می کرد و دعا می کرد ....می گفت خدا حفظت
  کنه .....
  چون دیدار عمومی بود ،خیلی شلوغ بود و همه پر از شور هیجان بودند که از جنس شور همیشگی بود البته با یک مقدار تفاوت...

  آقا فرمودند : اگر امام علی ع میخواستند از حقشون در آن زمان دفاع کنند به تنهایی هم میتوانستند قیام کنند اما به صلاح اسلام بود که کار کشیدند و حتی با خلفای وقت با اینکه
  می دانستند حکومت و خلافت حقشون نیست ،همکاری هم کردند.
  الان هم اسلام نیاز به اتحاد و انسجام دارد ،ما نباید برای اثبات خودمان دیگران را نفی کنیم....بلکه اکنون باید دشمن را شناخت.
  دشمن همیشه از ضعیف بودن جامعه اسلامی و ضعف  دولت هایی که بر سرزمین های اسلامی حکومت می کردند استفاده کرده و همیشه منتظر این است که ما غافل شویم تا ضربه خود را وارد کند، لذا از دشمن نباید هرگز غافل شد .

  و این درسی است که قرآن به ما میاموزد که مرتب شیطان را معرفی میکند و مارا از شیطان بیم می دهد.

  اکنون نیز دشمن پیش شیعه یه حرفی را می زند پیش سنی یک حرف دیگر تا اختلاف ایجاد کند و به برنامه خود و اهداف خود دست یابد.

  وقت آن نیست که به شکاف ها بپردازیم بلکه تمام فرقه های مختلف اسلامی باید با هم متحد باشند تا دشمن نتواند به اهداف خود دست یابد.

  نباید روی نقاط حساسیت فرقه های مختلف دست گذاشت تا جنجال به پا شود و نقاط حساس همان مقدسات هر فرقه است.

  .......

  امام خمینی (ره): پشتیبان ولایت فقیه باشید تا به مملکت شما آسیبی نرسد.

  عید بر شما مبارک.
  یا علی ع حیدر مدد • کلمات کلیدی :
 • نوشته شده توسط : در آرزوی شهادت : دلارام | نظر شما [ نظر]


  لیست کل یادداشت های این وبلاگ

  شهادت را امیدی بود روزی...
  [عناوین آرشیوشده]